Letenky do Tokia

Tokio - mezinárodní letiště v TokiuDo jednoho z nejmodernějších měst na světě, známého především velkým množstvím mrakodrapů, se z České republiky můžete dopravit jedině prostřednictvím letecké dopravy. Bohužel se z pražského letiště do Tokia nedostanete přímým spojem. Využít tak musíte buď spoje s přestupem, nebo se rovnou vydat do některého blízkého mezinárodního letiště. Přímý let zprostředkovává například letiště ve Vídni.

Nejrušnějšími letišti v blízkosti Tokia jsou Tokio International nebo Tokio Narita International Airport. Japonské letiště Narita je od hlavního města vzdálené asi 60 kilometrů. Dopravit se z tohoto letiště do Tokia můžete například taxíkem nebo letištním minibusem. Nejrychleji se do města ale dostanete vlakem Narita Express, který vás na nádraží v Tokiu dopraví za necelou hodinu.

Vydat se do tohoto velkoměsta plného té nejmodernější techniky můžete s různými leteckými společnostmi. Mezi společnostmi zprostředkovávajícími lety z Prahy do Tokia najdeme například společnost Lufthansa, Aeroflot, Swiss, Austriland Airlines nebo třeba Air France.

Podle toho, kde budete přestupovat a jak dlouho bude přestup trvat, se také odvíjí cena a doba letu. Většinou ale doba letu nijak výrazně nepřekročí 13 hodin. Rezervovat letenku se doporučuje nějakou dobu dopředu. Můžete tak získat levnější letenku. Ceny letenek do Tokia se v poslední době pohybují na přijatelné úrovni, kdy ji seženete v průměru za 20 000Kč.

Předtím, než se vydáte na dovolenou do Tokia, měli byste se informovat o tom, které cestovní doklady pro vycestování budete vlastně potřebovat. Dobrou zprávou je, že občanům České republiky stačí pro cestu do Japonska jen cestovní doklad. Doba platnosti sice není stanovena, doporučuje se ale, aby jeho platnost byla aspoň o dva měsíce delší, než je povolená doba pobytu. Bez víza mohou naši občasné pobývat na území Japonska nejdéle 90 dní. Během letu musí navíc cestující vyplnit imigrační dotazník.

Vyhledejte si letenku přes Královna.cz

Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)
© Copyright 2023 | Tokio (Japonsko) | www.etokio.cz
Provozuje: TravelBees.cz